Umów wizytę
Umów wizytę

Poznajmy się

Krzysztof Śliwiński

Psycholog / Psychoterapeuta

Pracuje z osobami w kryzysie osobistym związanym z relacjami, pracą, przemijaniem. Prowadzi terapię indywidualną osób dorosłych. Przy pomocy metod psychometrycznych zajmuje się odkrywaniem osobistych talentów, czy zapomnianych sposobów wyrażania siebie. Uważa odwagę, wytrwałość i roztropność za kluczowe w rozwoju osobistym. Bliskie jest mu motto, że “nie można rozkazać wiatrom wstrzymać fal, ale można nauczyć się omijać mielizny”. Jako psycholog przeszedł ewolucję: od diagnostyki psychologicznej, operowania normami do pracy z indywidualnością każdej osoby. Pracę z ciałem, zwłaszcza w nurcie Aleksandra Lowena, uważa za bardzo wartościową w zrozumieniu, że nasza osobista narracja nie jest udokumentowaniem wydarzeń, ale odbiciem naszych odczuć i emocji. Terapia Lowenowska jest aktualnym obszarem jego edukacji specjalistycznej. Zdobywał także wiedzę i doświadczenie podczas warsztatów poza nurtem psychoterapeutycznym, takich jak Metoda Feldenkraisa, czy kinezyterapia, praca z głosem, czy oddechem. Za swój atut w pracy z drugim człowiekiem uważa łączenie różnych perspektyw, znajomość różnych kontekstów osobistych związanych z pracą, światopoglądem i osobistym doświadczeniem.

Wykształcenie

Absolwent psychologii na Uniwersytecie Warszawskim
Posiada także wykształcenie techniczne i przez wiele lat pracował jako inżynier.
Ukończył szkolenia praktyk i mistrz NLP w Polskim Instytucie NLP, poszerzał tam też wiedzę z zakresu relaksacji, hipnoterapii i pracy z wyobraźnią.
Brał udział w wielu szkoleniach związanych z pracą z ciałem (Laboratorium Psychoedukacji, Instytut Analizy Bioenergetycznej).

Doświadczenie

Najwcześniejszym obszarem jego zainteresowań jako psychologa była diagnoza psychologiczna.
Współpracował z Pracownią Testów Psychologicznych Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, gdzie odbył wiele szkoleń z zakresu psychometrii, konkretnych narzędzi diagnostycznych, etycznych aspektów testowania psychologicznego.
Zajmował się tworzeniem, rozwijaniem i wykorzystywaniem testów rodziny iP121 wykorzystywanych do coachingu kariery, analizy osobowości zawodowej, selekcji w procesach rekrutacji i rozwoju zawodowego.
Konsultował założenia psychometryczne i doradzał jako psycholog w projekcie opracowania narzędzia do oceny stylów myślenia i działania FRIS.
Brał udział w konstrukcji i adaptacji narzędzi psychometrycznych.
Jest współautorem publikacji Pracowni „Etyczne aspekty stosowania testów w procesie rekrutacji.”
Publikował między innymi na łamach takich czasopism jak Charaktery, Psychologia w Szkole, Personel i Zarządzanie, Świat Mózgu.

Dyplomy i certyfikaty

Skontaktuj się z nami

Instytut Wsparcia Psychologicznego ESTARE

ul. Lwowska 6 lok. 5
00-624 Warszawa

kontakt@instytutestare.pl
Umów wizytę

Godziny otwarcia

8:00 – 22:00 od poniedziałku do piątku.
searchenvelope-oclosemap-markerchevron-downfacebook-squarelinkedin-squarephonephone-squaresquarebarsangle-double-upellipsis-v