Umów wizytę
Umów wizytę

Poznajmy się

Mariola Piotrowicz

Psychoterapeuta

W Gabinetach Lwowska prowadzi psychoterapię indywidualną oraz terapią par.  Pracuje z osobami przeżywającymi różnego rodzaju kryzysy życiowe, relacyjne i emocjonalne, w związku i rodzinie, a przede wszystkim samym sobą. Osobom z niskim poczuciem własnej wartości pomaga odkryć i zrozumieć własne ograniczenia i odnaleźć zasoby. Wspiera również osoby, które poprzez poznanie samego siebie chcą poprawić jakość swojego życia, towarzyszy w podróży do samorealizacji. Jej mottem jest „uwierz w siebie a pokonasz lęk”.

Wykształcenie

Ukończyła z wyróżnieniem studia psychologiczne w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie ze specjalnością psychologia kliniczna i psychoterapia w działaniu.
Ukończyła szkolenie psychoterapeutyczne w Szkole Psychoterapii Poznawczo – Behawioralnej CBT.

Doświadczenie

Posiada kilkunastoletnie doświadczenie praktyki zawodowej, które zdobywała podczas licznych staży w placówkach ochrony zdrowia i psychoterapii, m.in. w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie.
Ma bogate doświadczenie w pracy trenerskiej i grupowej, w tym w psychoterapii par i rodzin.
W pracy terapeutycznej korzysta z dorobku nurtu poznawczo – behawioralnego, a także wykorzystuje techniki life coachingowe.

Dyplomy i certyfikaty

Skontaktuj się z nami

Instytut Wsparcia Psychologicznego ESTARE

ul. Lwowska 6 lok. 5
00-624 Warszawa

kontakt@instytutestare.pl
Umów wizytę

Godziny otwarcia

8:00 – 22:00 od poniedziałku do piątku.
searchenvelope-oclosemap-markerchevron-downfacebook-squarelinkedin-squarephonephone-squaresquarebarsangle-double-upellipsis-v