Umów wizytę
Umów wizytę

Poznajmy się

Przemysław Siatkowski

Psycholog / Psycholog dzieci i młodzieży

Pracuje z dziećmi z zespołem Aspergera. Przeprowadza ocenę zachowania i stanu emocjonalnego dzieci i młodzieży. Prowadzi konsultacje wychowawcze dla rodziców, poradnictwo w zakresie problemów psychosomatycznych. Pracuje z dziećmi z dysleksją wymagającymi usprawniania umiejętności pisania i czytania. Niesie pomoc w rozwiązywaniu niepowodzeń szkolnych i odnajdowanie ich przyczyny. Pomaga rozwiązywać trudności w relacjach rodzinnych/ systemowych. Pracuje z lękiem, daje wsparcie w depresji, Oferuję także: wsparcie w kryzysie życiowym osób dorosłych, również w kryzysie spowodowanym COVID-19, psychoedukację dla przyszłych i młodych rodziców – ten temat jest mi o tyle bliski, ponieważ sam zostałem ojcem niespełna 2 lata temu.

Wykształcenie

Absolwent Wydziału Psychologii na Uniwersytecie Warszawskim, który ukończył ze specjalizacją z psychoterapii.
Ma na swoim koncie również kilkumiesięczny kurs „Terapia poznawczo-behawioralna dzieci i młodzieży” w Centrum CBT EDU.

Doświadczenie

Od kilku lat pracuje jako psycholog w jednej z warszawskich szkół podstawowych.
Szczególnie interesuje się psychologią rozwojową, dlatego też pracę z dziećmi, młodzieżą i ich rodzicami zaczął już w trakcie studiów.
Podczas pandemii COVID-19, chcąc aktywnie wspierać potrzebujących zaczął również udzielać konsultacji psychologicznych online.

Dyplomy i certyfikaty

Skontaktuj się z nami

Instytut Wsparcia Psychologicznego ESTARE

ul. Lwowska 6 lok. 5
00-624 Warszawa

kontakt@instytutestare.pl
Umów wizytę

Godziny otwarcia

8:00 – 22:00 od poniedziałku do piątku.
searchenvelope-oclosemap-markerchevron-downfacebook-squarelinkedin-squarephonephone-squaresquarebarsangle-double-upellipsis-v